یاوری مدیر عامل شرکت پتروشیمی کیان ؛ پروژه کیان در مسیر حرکت و پیشرفت قرار دارد

یاوری مدیر عامل شرکت پتروشیمی کیان ؛ پروژه کیان در مسیر حرکت و پیشرفت قرار دارد

مهندس عبدالله یاوری مدیر عامل شرکت پتروشیمی کیان در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی انرژی،نفت ،گاز و پتروشیمی اورآسیا، به تشریح اقدامات و عملکرد جاری مجتمع پتروشيمي کیان پرداخت و اعلام کرد؛ بسترهای پیشرفت و حرکت دهی مگاپروژه کیان فراهم و در آینده نزدیک شاهد شکوفایی این پروژه خواهیم بود.
مدیر عامل شرکت پتروشیمی کیان افزود ؛ بسترهای این حرکت به سوی شکوفایی و افق آینده کیان با اهتمام و تلاش سهامداران محترم شرکت های هلدینگ پترو فرهنگ و پارسیان و حمایت‌های همه جانبه شرکت های سرمایه گذاری بالا دستی چون غدیر و صندوق ذخیره فرهنگیان و با تلاش جهادی مجموعه مدیران و کارکنان کیان ایجاد شده است.
یاوری برنامه ریزی برای جذب منابع مالی و فاینسور برای سرمایه گذاری و تامین کالاهای اساسی در سایت کیان را مهمترین اقدامات آینده کیان دانستند.
مدیر عامل شرکت پتروشیمی کیان در بخشی به کمک‌های دولت سیزدهم با تدابیر ارزنده معاون اول محترم رئیس‌ جمهور برای منظور نمودن مگا پروژه کیان در سبد سرمایه گذاری خارجی از محل مناسبات و توافقات اقتصادی با کشور چین و پیگیری‌های سهامداران اصلی پترو فرهنگ و پارسیان اشاره کردند که با این اقدام و جذب سرمایه گذار که مقدمات آن فراهم آمده است و در آینده بسیار نزدیک سرمایه گذار بر اساس مقررات اعتباری و مناسبات اقتصادی کشور با سایر کشورها انتخاب و قرارداد همکاری منعقد و طبق برنامه و متناسب با منابع پروژه پیش خواهد رفت.
مهندس یاوری مدیر عامل شرکت پتروشیمی کیان به مهمترین دستاوردهای اقتصادی مگا پروژه کیان پس از بهره برداری را تولید بیش از ۳.۵ میلیون تن محصولات کل طرح با بیشترین ظرفیت الفین و فرآورده های آن اشاره کردند .
یاوری مگاپروژه کیان را گامی در جهت تحقق راهبردهای رهبری معظم انقلاب در ایجاد زنجیره ارزشی و رفع وابستگی صنعتی به کشورهای دیگر و جلو گیری از خام فروشی دانستند.
مهندس یاوری برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی چون اورآسیا را میدانی مهم برای معرفی ظرفیت‌های اقتصادی کشور و بهره مندی از آخرین تکنولوژی صنعت پتروشیمی و صنایع وابسته دانستند و پیشگامی و حضور موثر و با برنامه هلدینگ پترو فرهنگ در این گونه نمایشگاه ها را هدفمند و کاربردی در جهت حرکت دهی به شرکتهای تابع پترو فرهنگ مفید و با ارزش دانستند و از این حیث از مسئولان برگزاری غرفه پترو فرهنگ در نمایشگاه بین‌ المللی اوراسیا در تهران تقدیر و تشکر کردند.

keyboard_arrow_up